Wyciągarka kablowa

Warunkiem każdej prawidłowo wykonanej sieci i jej bezawaryjnej eksploatacji, oprócz doboru właściwych przewodów lub rur jest ich bezbłędne położenie. Niezbędnym i niezwykle pomocnym urządzeniem, umożliwiającym szybkie, a jednocześnie bezpieczne i prawidłowe wciągnięcie oraz ułożenie przesyłowych i światłowodowych linii kablowych a także rur w przepustach jest wciągarka kablowa. Jeden operator, jedna maszyna i w krótkim czasie kable znajdują się w miejscach, w których powinny się znaleźć.

Wciągarka kablowa Opoczno, która znajduje się w w naszym wyposażeniu to maszyna  nowoczesna, niezawodna, spełniająca wszystkie krajowe i europejskie normy.

Obsługa  urządzenia jest prosta i bezpieczna – ułatwiają ją systemy zabezpieczające kabel oraz systemy monitorujące operacje wciągania. Przytwierdzona do podłoża lub przypięta za pomocą pasa do stabilnego obiektu wciągarka układa kable i dociska je z prędkością 80 m/min. Pracę urządzenia kontrolowana jest za pomocą zaledwie kilku przycisków umieszczonych na panelu dotykowym. Bez tego urządzenia, praca nie byłaby tak szybka, wydajna i bezpieczna.

Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie zrealizowaliśmy wiele projektów w firmach m.in. budowlanych, przemysłowych, rolniczych, było potrzebne urządzenie do przeciągania i montażu kabli.

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej sieci? Interesują Cię profesjonalne usługi wciągarką kablową? Zapytaj nas o szczegóły!