Kariera

Jak złożyć aplikację?

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

biuro@elektrotestopoczno.pl

dominika@elektrotestopoczno.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez naszą firmę Twoich danych osobowych w nim zawartych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest ELEKTROTEST OPOCZNO K.Stolarczyk  z siedzibą w Opocznie przy ulicy Piortkowskiej 61 . Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przetwarzamy dane osobowe na podstawie Twojej zgody, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje zaprzestanie w stosunku do Ciebie rekrutacji.

Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Możesz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia przez nas kolejnych rekrutacji. W tym powinieneś wyrazić – np. w CV lub e-mailu – następująca zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ELEKTROTEST OPOCZNO K.Stolarczyk  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Możesz również wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uważasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.