Przyłącza elektryczne

Funkcjonowanie bez dostępu do energii elektrycznej jest w dzisiejszych czasach praktycznie niemożliwe. By instalacja elektryczna położona w danym obiekcie została zasilona energią elektryczną, potrzebne jest przyłącze – urządzenie lub kilka urządzeń łączących sieć energetyczną  niskiego napięcia z siecią odbiorczą. W wachlarzu usług świadczonych przez Elektrotest Opoczno znajduje się zarówno projektowanie przyłączy elektrycznych, jak i budowa przyłączy elektrycznych.

Nasi projektanci od wielu lat przygotowują schematy przyłączy i tras instalacji elektrycznych, które spełniają oczekiwania Klienta, są niezawodne, zoptymalizowane pod kątem technologicznym, zgodne z przepisami i normami. Starannie przygotowane plany zapobiegają powstawaniu kolizji instalacji złącza z innymi instalacjami. Ponieważ najdogodniejszą formą przyłączy są przyłącza kablowe (dają większą pewność zasilania, głównie stosowane na terenach zurbanizowanych, nie zaburzają estetyki nieruchomości), usługa „projektowanie przyłączy kablowych” znajduje się także w naszej ofercie.

W Elektrotest klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, oprócz projektowania oferujemy również realizację. Na podstawie wykonanych projektów, nasi specjaliści z uprawnieniami, stosowną wiedzą i bogatym doświadczeniem przystępują do budowy przyłączy.

Projektowanie i budowa przyłączy to ważny etap powstawania obiektu. Powierz to zadanie profesjonalistom i zwiększ bezpieczeństwo dostaw energii, obniż ryzyko wystąpienia awarii i przerw w dostawach!

 

Zapraszamy do współpracy z Elektrotest Opoczno!